GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-06-2022 16:18

Hayatın merkezi 67 Burda

Hayatın merkezi 67 Burda

 

İlimizde hergün binlerce insanı konuk seden Esas 67 Burda AVM, sosyal hayatın merkezi olmaya devam ediyor.

Gıdadan giyim kuşama, eğlence, dinlenme ve yemek salonlarına değin dört dörtlük bir alışveriş merkezi olmasının yanında, Zonguldak ve il dışından gelen konukların ortak yaşam alanı halindeki 67 Burda AVM düzenlediği sanat ve kültür etkinlikleri ile şehrin sosyo-kültürel yaşamına da değerli katkılar sağlıyor.

Sinemaları, mağazaları, çocuk oyun alanları ve yemek katı ve terası ile toplumsal yaşamın ayrılmaz parçası haline gelen 67 Burda AVM, profesyonel yönetim kadroları ve personeli ile AVM konuklarına en iyi hizmeti verebilmek için büyük çaba gösteriyor.

TAM GÜVENLİK, TAM HİJYEN


Esas 67 Burda AVM'de güvenlik müdürü, amirleri ve personeli tarafından insanların huzurlu ve nezih bir ortamda alışveriş yapıp dinlenebilmeleri için azami çaba harcanıyor.

Güvenlik personeli bütün katlarda profesyonel görev anlayışı ile görev yapıyor, kendilerine başvurulması halinde her türlü yardım ve desteği sağlıyor.

Esas 67 Burda AVM'de gün boyunca sürekli temizlik ve hijyen çalışması yapılıyor. AVM temizlik amirleri ve personeli durmaksızın çalışıyor.

Temizlik ve hijyen konusunda en küçük bir aksamaya meydan verilmeden büyük bir titizlik gösteriliyor.

Zonguldak'ta sosyal hayata renk katıp, şehrin "vazgeçilmezi" haline gelen Esas 67 Burda AVM ile ilgili çok olumlu görüşler ifade ediliyor.

Bu görüşlerin özeti şu şekilde :

" Burası olmasaydı nereye gidecektik? İyi ki varsın Esas 67 Burda AVM.."

67 MERCEK

Mustafa Ç.Mustafa Ç.