GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-03-2022 10:51

Kozlu tek ses, tek yürek !..

Kozlu tek ses, tek yürek !..

 Kozlu tek ses, tek yürek !..

Kozlu Belediyespor’u şampiyonluk yarışından koparmak isteyenler harekete geçti

Play-Of süper amatör Ligi’nde şampiyonluğa oynayan Kozlu Belediyespor’un şampiyonluk yarışından koparılması için kapalı kapılar ardında kulis faaliyetleri yapıldığı yönündeki haberler Kozlu halkı ve spor çevrelerinde büyük tepkiyle karşılanıyor.

Bugün saat 15.00'da yapılacak Kozlu Belediyespor-  Yeni Mahalle karşılaşması öncesinde, Kozlu’nun aleyhinde olacak şekilde bazı kulis faaliyetlerinin sürdürüldüğü ve Kozlu Belediyespor’un profesyonel lige çıkmasının engellenmek istendiği belirtiliyor.


Çaydeğirmeni Belediyespor’un ligden çekilmesi ile hükmen 3 puan alan Gelik Belediyespor şu anda lider olarak görülüyor.

Kozlu Belediyespor’un bugünkü Ereğli Yeni Mahalle maçını kazanması halinde 1 puan fark ile liderlik koltuğuna oturacağı ve şampiyonluk için en güçlü aday durumuna geleceği belirtiliyor.

Kulübün üzerine oynanan oyunların farkında olduklarını ve bazı çevrelerin Kozlu’nun şampiyonluğunu önleyip, profesyonel lige çıkmasını engellemek üzere harekete geçtiğini söyleyen Kozlu Belediyespor taraftarları, “Kapalı kapılar ardında yapılan görüşmelerin farkındayız. Bu maçı kazanıp, bu oyunları boşa çıkaracağız” şeklinde konuşuyor.


Kozlu Belediyespor Kulübü Başkanı Deniz Yayalar da, bugün yapılacak olan Ereğli Yeni Mahalle karşılaşması öncesinde, Kozlu Belediyespor taraftarları ve tüm Kozlu halkına seslenerek, “ Bugünkü maç kader maçımızdır. Kozlu Belediyespor’un şampiyonluğunu engelleyemeyecekler. Tüm taraftarlarımızı ve Kozlu halkımızı takıma destek olmaya davet ediyorum. Kozlu’nun yalnız olmadığını herkese gösterelim, bu maçı kazanıp, şampiyonluk yolumuza devam edelim.” diye konuştu.

67 MERCEK

Mustafa Ç.Mustafa Ç.