GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-02-2022 15:27   Güncelleme : 14-02-2022 15:27

Sarsık’tan Üniversiteye ziyaret

Sarsık’tan Üniversiteye ziyaret

Sarsık’tan Üniversiteye ziyaret

ZBEÜ İlahiyat Fakültesi ve yeni kütüphane binalarının inşaatını üstlenen firmada danışmanlık görevinde bulunan Ahmet Sarsık, üst görevlere atanan idari personele hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Muhasebe Müdürü Mete Bayraktar’ın Strateji Geliştirme Daire Başkanlığına, bu görevde bulunan Hüseyin Onan’ın ise Genel Sekreter Yardımcılığına atanması nedeniyle her iki bürokrata hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Ahmet Sarsık şunları söyledi :

“ Kendilerini tebrik ediyorum, başarılar diliyorum. Üniversitemizin çok değerli, seçkin, liyakat sahibi bürokratlarıdır. Fakülte ve kütüphane binalarının inşaatlarının bitirilmesinde, Sayın Genel Sekreter Hayri Bulazar’ın katkıları ve Sayın Rektör Prof.Dr. Mustafa Çufalı’nın onayı ile  zamanında bitirilerek hizmete açılmıştır. Allah korusun, aksi bir durumda, üniversitemiz, Zonguldak’ımız ve devletimiz zarara uğrayabilirdi. O günkü maliyeti 2 milyon TL ise bugünkü maliyeti 8 milyon TL’ye çıkabilirdi.

Çok şükür, böyle bir durum meydana gelmemiş ve inşaatlar zamanında bitirilerek, hizmete açılmıştır.

Bu vesile ile Sayın Bayraktar ve Sayın Onan’a yeni görevlerinde başarılar diliyor, bu görevlerinde daha üstün başarılar göstereceklerine inanıyorum” dedi.

Mete Bayraktar ve Hüseyin Onan da ziyaretinden dolayı Ahmet Sarsık’a teşekkür etti.

 

Mustafa Ç.Mustafa Ç.