GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-01-2022 17:32   Güncelleme : 13-01-2022 17:32

Kaldırımlar zarar gördü, yolda sorun yok

Kaldırımlar zarar gördü, yolda sorun yok

Kaldırımlar zarar gördü, yolda sorun yok

‘tahkimatta kısmi bir zarar ve kaldırım betonlarında hasar vardır’

Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun, sosyal medyadan yaptığı açıklama ile sahil yolunda yaşanan doğal afeti değerlendirdi.

Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun yaptığı açıklamada, “Evet görüntülere ilk bakıldığında kötü bir manzara ile karşılaşılsa da daha tam anlamıyla Tamamlanmamış tahkimatta kısmi bir zarar ve kaldırım betonlarında hasar vardır.Ancak kesinlikle   tabir ettiğimiz araçlarımızın kullanacağı asfalt yolunuzda herhangi bir zarar yoktur.Yüklenici firma gerekli çalışmaları başlatmıştır”dedi.

Başkan Altun’un açıklaması şu şekilde;

KAMUOYUNA AÇIKLAMA :

“Önceki gün ilimizde yaşanan doğal afet sayılabilecek bir durumdan nemalanmak isteyen bir grubun Zonguldak’ımıza Kilimli’mize büyük katkı sunacak sahil yolumuzun maalesef hiç haketmediği şekilde karalanmak istendiğine şahit olmaktayız.

Nasıl 15 Temmuz’da darbe girişimi olduğunda sevinen,İlimize her yapılan güzel hizmette üzülen,yaşanan olumsuz durumda sevinç yaşayan bu güruha sesleniyor ve onlara tekrar üzülecekleri bir haber vermek istiyorum!Bu aynı zamanda gerçek vatan,millet,Zonguldak Kilimli sevdalılarına da mutlu olacakları bir haberdir! 

Evet görüntülere ilk bakıldığında kötü bir manzara ile karşılaşılsa da daha tam anlamıyla TAMAMLANMAMIŞ tahkimatta kısmi bir zarar ve kaldırım betonlarında hasar vardır.Ancak kesinlikle Bsk olarak tabir ettiğimiz araçlarımızın kullanacağı asfalt yolunuzda herhangi bir zarar yoktur.Yüklenici firma gerekli çalışmaları başlatmıştır ve devam edecektir.Şu unutulmamalıdır ki asla vatandaşın bir lirası heba edilmemiştir. Şayet böyle bir durum söz konusu olursa bu zarar yüklenici firma tarafından misli ile karşılanacaktır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımız ülkemizde ve ilimiz tarihinde benzeri görülmemiş projelerde olduğu gibi sahil yolumuzda da ilçemizin kaderini değiştirecek, yayaların ve sürücülerin en rahat, en güvenilir şekilde kullanabileceği bu projemizi de tamamlayacaktır.

Şu asla unutulmamalıdır ki Türkiye Cumhuriyeti Devleti Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğinde çok güçlüdür.İlimizin ve ilçemizin dönüm noktası olacak bu proje,en kaliteli şekilde bitirilip vatandaşımızın hizmetine açılacaktır.

Şunu da belirteyim ki olumlu eleştirilerin hepsi gereken şekilde dikkatimize alınmıştır.
İlçemizde yapılan çalışmalara,kaderini değiştirdiğimiz projelere gölge düşürmek isteyenlere; siz rahatsız oldukça bizim kararlığımız, inancımız, inadımız daha da artmaktadır!

Kilimli’de ve Zonguldak’ta ARTIK HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAKTIR!!”dedi.

Mustafa Ç.Mustafa Ç.