GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-12-2021 14:22   Güncelleme : 17-12-2021 14:22

TÜRKİYE'DE BİR İLK

TÜRKİYE'DE BİR İLK

TÜRKİYE'DE BİR İLK

Türkiye’nin ilk entegre tesisi şirketi Kardemir A.Ş., üretim ve yeni ürün geliştirme çalışmalarının yanı sıra eğitim alanında da gelişimini sürdürüyor. Bölgenin en güçlü istihdam merkezlerinden biri olan şirketimizde, çalışanlarımız kariyer boyu eğitim felsefesi ile üretimde verimliliği arttırma ve değişen dünya teknolojilerine adapte olabilme adına eğitim faaliyetlerimizde yer alıyorlar.

2020 yılından beri süregelen pandemi sebebiyle, iletişim ve eğitim alanlarında yaşanan değişiklikler, bizleri ve tüm paydaşlarımızı yeni arayışlara yöneltti. Bu bağlamda da 14-15-16 Aralık 2021 tarihinde Türk çelik sektöründe yine bir ilki başararak, çalışanlarımıza hologram ve sanal gerçeklik uygulamaları ile eğitimlerimizi gerçekleştirdik. Eğitim ve Kültür Merkezimizde düzenlemiş olduğumuz Hidrolik Eğitiminde, çalışanlarımız üç gün süre ile hologram yöntemi ile teorik bilgiye sahip olurken, sanal gerçeklik uygulaması ile de fiziksel ortamdan önce bu deneyime sahip oldular.

Eğitimde sürdürülebilirliği hedefleyen şirketimiz, çalışanlarının eğitimlere olan katılımlarını ve ilgilerini arttırmak adına günümüz tenolojilerine entegre olmaya devam etmektedir.

Mustafa Ç.Mustafa Ç.