GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-10-2021 12:13   Güncelleme : 16-10-2021 12:15

HESABINI SORMAZSAM NAMERDİM

HESABINI SORMAZSAM NAMERDİM

HESABINI SORMAZSAM NAMERDİM

Mahkeme, Kilimli İlçe Başkanlığına ait karar defterini istedi, Ahmet Sarsık kendisi hakkında suçlama yapan CHP’lilere gönderme yaptı…

CHP Kilimli eski Belde Başkanı Ahmet Sarsık’ın, CHP’den ihraç edilmesi ve kendisi hakkında asılsız suçlamalarda bulunanlarla hukuk mücadelesi devam ediyor.

Daha önce, Kilimli eski İlçe Başkanı Filiz  Karademir ve iki yöneticilik özel evrakta sahtecilik yaptığı ve siyasi hülle yapılarak Erol Sarıal’ın aday olmasını sağladıkları yönünde bir çok açıklaması bulunan Ahmet Sarsık, özel evrakta sahtecilik yaptıkları iddiası ile anılan CHP Kilimli ilçe yöneticileri hakkında suç duyurusunda bulunup, hukuk mücadelesi başlatmıştı.

Sosyal medya hesabından hukuk sürecinin geldiği noktayla ilgili açıklama yapan Ahmet Sarsık, Ankara’da görülen davada mahkemenin 2019 yılında alınan tüm kararları görmek üzere Kilimli İlçe Başkanlığı’nın karar defterini istediğini duyurdu.

Paylaşımında mahkemenin kendisinden yazılı beyan istediğini belirten Ahmet Sarsık, tüm delilleri mahkemeye sunacağını söyledi. Açıklamasında “ Ben susmadım, susmayacağım” diyen Ahmet Sarsık, “ Haksızlıklar karşısında susan dilsiz şeytandır” şeklinde konuştu.

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili ikinci bir paylaşımda bulunan CHP Kilimli eski Belde Başkanı Ahmet Sarsık, “ Kuldan utanmıyorsanız, Allah’tan korkun” diyerek, “ Şeref ve haysiyetimle oynamak isteyenlerden hukuk önünde hesabını sormazsam namertim” dedi.

CHP Kilimli eski Belde Başkanı Ahmet Sarsık, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda şunları söyledi :

“ SİYASET TOPLUM İÇİN YAPILIR!..

Birileri kendi siyasi ikbali için ve birileri başka bir kişinin siyasi ikbali için HÜLLE YOLUYLA ÖZEL EVRAKTA DA SAHTECİLİK SUÇUNU İŞLERCESİNE CHP gibi ATATÜRK' ün partisinde suç işleyerek kendi durumlarını gizlemeye çalışanlar, onunda ötesinde haklıymış gibi dürüstlüğü ile tanınan şahsımı yalan beyanlarla ve iftiralarla adeta namusuma da dil uzatıp bu durumunda benden gizlenerek partiden ihracımı sağlayanlara sesleniyorum. Dün Ankara da görülen davada MAHKEME CHP Kilimli İlçe Başkanlığına ait KARAR DEFTERİNİ    ( 2019 yılına ait tüm kararları görmek ve 2019/33 sayılı 21.10.2019 tarihinde olup olmadığını tespit etmek için) istiyor. Buyrun KARAR DEFTERİ dışında yaptığınız ahlaktan yoksun bir şekilde NAMUSUMA da dil uzatma hakkını kendilerinde görmüş olanlar suçlamalarla ilgili varsa delillerinizi de kamuoyuna açıklayınız. Mahkeme benden yazılı beyan istemektedir. Ben delilleriyle birlikte yüce mahkemeye sunacağım. Ben susmadım susmayacağım. Çünkü CHP' nin 2. Genel Başkanı merhum İsmet Paşa: BİR ÜLKEDE NAMUSSUZLAR KADAR NAMUSLULARDA CESUR OLMAK ZORUNDADIR... Yine CHP' nin sayın Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU: HAKSIZLIKLAR KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR demiştir. Buyurulsun kimin elinde bilgi belge ve bulgu varsa açıklasınlar. Adalet mutlaka gerçekleri ortaya çıkaracaktır. Yalan beyanlarla iftirada bulunanlar insanların ve toplumun vicdanında da mahkum olacaklardır. İlahi adalette mutlaka gerçekleşecektir. Kamuoyuna saygıyla duyururum.  Saygılarımla... “                                                                                     

Ahmet Sarsık konuyla ilgili ikinci paylaşımında da şunları söyledi :

“ KULDAN UTANMIYOR İSENİZ, ALLAH' TAN KORKUN!..

DOĞRULARI DİLE GETİRMEK NE ZAMANDAN BERİ SUÇ OLDU. BUNDAN DOLAYI PARTİ İÇERİSİNDE VE KAMUOYUNDA KİMİNLE GEÇİMSİZLİĞİM SÖZ KONUSUDUR. BUNU BİLİPTE KİM OLUR   İSE OLSUN KAMUOYUNA AÇIKLAMAYAN NAMERTTİR. HUKUK ÖNÜNDE KÖTÜ NİYETLİ DAVRANIŞLARDA BULUNARAK ŞEREF VE HAYSİYETİMLE OYNANMAK İSTEYENLERDEN HESABINI SORMAZ İSEM NAMERTTİM. KÖTÜ NİYETLİ DAVRANIŞ SERGİLEYENLERDEN BİRİSİDE NECDET ÇİMEN SENSİN. SENİN NEZDİNDE DİĞER KÖTÜ NİYETLİLER HAKKINDA DA HUKUK ÖNÜNDE HESABINI MUTLAKA SORACAĞIM. 

 Ben 3 yıl CHP Kilimli Belde Başkanlığı yaptım. Tarihinde görülmedik hizmeti de verdim. Kilimli Halkı bunu bilmektedir. Erol Sarıal, ı formalite olarak kendi evinizde kiracı olarak gösteren siz siniz.

Malum şahıs kendilerine ait sırça köşkünden nediye gecekondu semtine kiracı olarak taşınsın

Hakkımdaki suçlamalarla ilgili kısa süre içerisinde kamuoyuna belgeler ile açıklama 

yapmaz isen namertsin. Cumhuriyet Başsavcılığına yalan beyanda bulunmaktan dolayı sen ve senin gibiler hakkında  suç duyurusunda bulunacağım. Kamuoyuna saygı ile duyururum.

Saygılarımla”

67 MERCEK                              

Mustafa Ç.Mustafa Ç.