GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-09-2021 16:46   Güncelleme : 23-09-2021 16:46

Kozlu Belediyesi'den festival açıklaması

Kozlu Belediyesi'den festival açıklaması

KOZLU BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN MÜZİK ŞENLİĞİ AÇIKLAMASI YAYINLADI.

AÇIKLAMA ŞÖYLE:

KAMUOYUNUN DİKKATİNE

İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ PANDEMİ KOŞULLARI NEDENİ İLE İKİ YILA YAKIN BİR ZAMANDIR ALINMASI ZORUNLU TEDBİRLER SONUCU SOSYAL HAYATIMIZDA ÇEŞİTLİ KISITLAMALAR YAŞAMAKTAYIZ. HÜKÜMETİMİZİN BAŞARILI AŞILAMA KAMPANYASI NETİCESİNDE BU KISITLAMALARIN BİR ÇOĞUNU KALDIRARAK İŞ YERLERİNİN AÇILMASI YÜZYÜZE EĞİTİMİN BAŞLAMASI SAĞLANMIŞTIR. ANCAK PANDEMİ KISITLAMALARI NEDENİ İLE HALKIMIZIN İÇİNDE BULUNDUKLARI SIKINTILARDAN KURTULABİLMELERİ SOSYAL HAYATA UYUMLARINDA SOSYALLEŞMENİN ÖNEMİNİ ORTAYA KOYMAKTADIR. 

 

ÜLKEMİZ GENELİNDE MÜZİK ORGANİZASYONLARI YAPAN BİR FİRMA İLİMİZDE DE MÜZİK ŞENLİĞİ DÜZENLEMEK İSTEMİŞ ANCAK İL MERKEZİNDE UYGUN ALAN BULAMADIKLARI İÇİN BELEDİYEMİZE MÜRACAATLARI DEĞERLENDİRİLMİŞTİR.

ZONGULDAK VE ÇEVRESİNDEKİ VATANDAŞLARIMIZIN MÜZİK ŞENLİĞİ DOLAYISIYLA EĞLENCEYE VE MÜZİK ORGANİZASYONUNA KATILIM SAĞLAMA ARZU VE İSTEKLERİ DİKKATE ALINARAK BELEDİYEMİZ TARAFINDAN ORGANİZATÖR FİRMAYA KOZLU SAHİLİNDE UYGUN ALAN GÖSTERİLMİŞTİR. 

BELEDİYEMİZİN KONUYLA ALAKASI SADECE İLGİLİ FİRMAYA YER GÖSTERMEKTEN İBARETTİR. AYRICA, ŞENLİĞE KATILACAK SANATÇILAR VE SPONSORLAR İLGİLİ FİRMA TARAFINDAN BELİRLENMİŞTİR. BUNA RAĞMEN;

SON GÜNLERDE SPONSORLAR VE SANATÇILAR ÜZERİNDEN BELEDİYEMİZLE UZAKTAN YAKINDAN ALAKASI OLMAYAN KONULARDA BELEDİYEMİZ VE MENSUBU OLMAKTAN GURUR DUYDUĞUMUZ PARTİMİZİ YIPRATMAK AMACIYLA ALGI OLUŞTURULMAYA ÇALIŞILDIĞINI GÖRMEKTEYİZ. 

 

HER GÜZEL HİZMETİN VE ETKİNLİĞİN VATANDAŞLARIMIZIN TALEPLERİ ÜZERİNE GERÇEKLEŞTİRİLDİĞİNİ ANLAMAK İSTEMEYEN VE MAALESEF HER KONUYU ÇARPITARAK ALGI OLUŞTURMA GAYRETİNE BÜRÜNEN BU ZİHNİYETİ KINIYORUZ.

 

ZONGULDAKLI HEMŞEHRİLERİMİZİN EĞLENEREK MÜZİK DİNLEME HAKKINA BİR NEBZE KATKI SUNMAKTAN İBARET OLAN MÜZİK ŞENLİĞİ ETKİNLİĞİNDE BAŞKACA HİÇBİR NİYETİMİZİN OLMADIĞINI KAMUOYUNUN SAĞDUYUSUNA BIRAKIYORUZ. 

SAYGILARIMIZLA.

KOZLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Mustafa Ç.Mustafa Ç.