GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-09-2021 16:32   Güncelleme : 06-09-2021 16:32

BİK MÜDÜRÜNDEN BELEDİYE BAŞKANINA ANLAMLI HEDİYE

BİK MÜDÜRÜNDEN BELEDİYE BAŞKANINA ANLAMLI HEDİYE

Basın İlan Kurumu (BİK) Sakarya Bölge Müdürü İbrahim Çorbacı, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’a, kurumlarının çalışması Ayasofya Kitabını hediye etti.

BİK Sakarya Bölge Müdürü Çorbacı’nın, Belediye Başkanı Alan’ı ziyaretinde, BİK’in çalışmalarının yanı sıra Zonguldak’taki yerel basın ve yerel yönetimlerle yerel basın birlikteliği konuşuldu.

Bu arada BİK Sakarya Bölge Müdürü Çorbacı, Belediye Başkanı Alan’a, BİK’in yayın çalışması Ayasofya kitabını hediye etti.

Başkan Alan ise Ayasofya kitabının kendisine hediye edilmesinden mutlu olduğunu belirterek, BİK Sakarya Bölge Müdürü Çorbacı’ya teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti de dile getiren Başkan Alan, çalışmalarında BİK Sakarya Bölge Müdürü Çorbacı’ya başarılar diledi.

Ziyarette, BİK Sakarya Bölge Müdürlüğü memuru İbrahim Dağcı ve Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti (ZGC) Başkanı Derya Akbıyık da yer aldı.

-BİK DEN DOĞRU ADRES ZGC’YE ZİYARET

BİK Sakarya Bölge Müdürü İbrahim Çorbacı, ZGC Genel Merkezi’ne de nezaket ziyaretinde bulunarak, Başkan Derya Akbıyık ile samimi görüşme gerçekleştirdi.

Ziyarette; BİK Sakarya Bölge Müdürü Çorbacı, cemiyetin lokalinde 28 Ağustos Cumartesi günü yapılan ZGC’nin 34. Olağan Genel Kurulu’nda, tek listeyle katıldığı seçimde üyelerin teveccühüyle yeniden 5. kez başkanlığa seçilmesinden dolayı Derya Akbıyık’ı kutladı.

Başkan Akbıyık nezdinde yeni yönetim kuruluna da hayırlı olsun temennisinin yanı sıra başarı dileklerinde bulunan Çorbacı, şöyle konuştu:

‘’Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti’nin, ilinde, bölgesinde ve ülke genelindeki çalışmalarında çok faal ve aktif olduğunu gözlemliyoruz. BİK olarak cemiyet ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz, inşallah yakın zamanda gazetecilere ve gazetelere yönelik bir eğitim çalışmasını da ZGC ile birlikte hayata geçirme projesini uygulamaya koyacağız.’’

Bu arada Müdür Çorbacı, Başkan Akbıyık’a, kurumlarının yayını Ayasofya kitabını hediye etti.

Başkan Akbıyık da ziyaretten memnuniyet duyduğunu, kendisine hediye edilen anlamlı olduğunu bildirdiği Ayasofya kitabı için teşekkür ederek, ‘’BİK, bizler için çok önemlidir. Sakarya Bölge müdürümüz Çorbacı ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyorum’’ dedi.

Ziyaret; basın çalışmaları ve il geneli ilan artırımı üzerine karşılıklı fikir alışverişiyle sona erdi.

Sakarya BİK Bölge Müdürlüğü memuru İbrahim Dağcı da ziyarette hazır bulundu.

-BASIN İLAN KURUMU’NUN GÖREVLERİ

Basın İlan Kurumu, resmi ilanlar ile kamu kurum kuruluşlarına ait reklamların, gazete ve dergilerde yayınlanmasına aracılık etmektedir. Gazete ve dergileri, dönemsel veya şikâyete bağlı olarak mevzuat ve Basın Ahlak Esasları kapsamında denetlemektedir.

Mustafa Ç.Mustafa Ç.