GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-07-2021 12:20   Güncelleme : 31-07-2021 12:20

Ercan Şehri’ye tam destek

 Ercan Şehri’ye tam destek

 

* Zonguldak Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin Olağan Genel Kurulu 1 Ağustos Pazar günü ( yarın ) yapılacak.

Mevcut Başkan Ercan Şehri ile oda personeli Uğur Altun’un aday olarak yarışacağı kongrede, Ercan Şehri’nin büyük fark atarak yeniden başkan seçileceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Kongre öncesinde kooperatif üyeleri tarafından Ercan Şehri’ye tam destek veriliyor.

* Başkanlık yaptığı süre içinde kooperatifi hakkaniyetle yöneten, batık durumdaki kooperatifi düzlüğe çıkarıp Batı Karadeniz Bölgesi’nde birinci kooperatif haline getiren ve pandemi döneminde üyelerini mağdur etmeyip yüksek miktarlarda kredi verilmesini sağlayan Ercan Şehri, kooperatif üyelerinin tam güvenini sağlamış durumda.

 

* Zonguldak Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nde 7500 lira maaşla müdürlük yapan Uğur Altun’un, 3500 lira maaşlı kooperatif başkanlığına aday olması manidar karşılandı, çeşitli yorum ve eleştirilere neden oldu.

Ercan Şehri’nin ağabeylik yaptığı ve ticarete atılmasına destek olduğu Uğur Altun, kendisine yöneltilen bu yöndeki eleştirilere hiçbir yanıt veremedi.

Kooperatif personeli Uğur Altun’un,  Ercan Şehri’nin karşısına aday olarak çıkmasını eleştiren kooperatif üyeleri, “ Ercan Şehri, bu kişiye yıllardır ağabeylik yaptı, İnsanda biraz vefa duygusu olması gerekir.

Biz, kooperatifin eski halini biliyoruz. Ercan Başkan, kooperatifi gerçek bir esnaf kooperatifi haline getirdi, Hiçbir zaman üyelerini mağdur etmedi. Esnafımızı zor günde yalnız bırakmadı, yüksek miktarlarda kredi almasını sağladı. Biz de kongrede onu yalnız bırakmayacağız” şeklinde konuştular.

Esnaf temsilcileri Ercan Şehri’yi destekliyor

* Öte yandan ilimizdeki etkili ve hatırı sayılır esnaf temsilcilerinin de kongrede Ercan Şehri’yi destekledikleri bildiriliyor.

Ercan Şehri yönetimindeki kooperatifin Zonguldak esnafına çok ciddi kredi destekleri sağladığına işaret eden esnaf temsilcilerinin üyelerini mağdur etmeyen Ercan Şehri’ye tam destek verdikleri belirtiliyor.

67 MERCEK

Mustafa Ç.Mustafa Ç.