GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-12-2020 23:05   Güncelleme : 18-12-2020 23:05

BURDA SAĞLIK ÖNCELİK

BURDA SAĞLIK ÖNCELİK

BURDA SAĞLIK ÖNCELİK

Milli Egemenlik Caddesi üzerinde şehir halkının yaşam alanı haline gelen 67 Burda AVM’de, COVİD-19 ile mücadeleye büyük destek veriliyor. Pandemi sürecinde resmi makamlar tarafından belirlenen kurallara tam uyum sağlayan 67 Burda AVM’de güvenli ve sağlıklı alışveriş için tüm önlemler alınmış bulunuyor.
Güvenlik, HES kontrolu, ateş ölçümü, sosyal mesafe ve hi- jyen kurallarının eksiksiz uygu- landığı 67 Burda AVM’de resmi makamlar tarafından yapılan denetimlerde hiçbir olumsu- zluğa rastlanmadı.
Öte yandan otokontrol sis- temi ile sağlığın korunması ve pandemi ile mücadele konusunda büyük duyarlılık gösteren AVM yönetimi, sık sık kurallara uyulması ve AVM’de en fazla 3 saat kalınması yönünde anonslarla uyarılarda bulunuyor. AVM Müdürü Bora Arı’nın alışveriş merkezi içinde kurallara tam uyulması ve insan sağlığına birinci derecede önem verilmesi konusunda büyük titi- zlik gösterdiği ve bunun sağlan- ması için etkin bir otokontrol sistemi oluşturduğu belirtiliyor.
Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından uygulanan Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgeleme Programı’nın şartlarını kusursuzca yerine getirmesi ile Zonguldak’ın TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ne sahip Esas 67 Burda AVM'de, yemek katında bulunan masa ve san- dalyeler tamamen kaldırıldı, sadece paket satış yapılıyor.
AVM’de bulunan diğer mağazalar ise pandemi ile mü- cadele kuralları dahilinde ticari faaliyetlerine devam ediyor. HABER MERKEZİ