SİYASET
Giriş Tarihi : 03-10-2020 16:44   Güncelleme : 16-10-2020 01:31

ALİ BEKTAŞ’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR ''AK PARTİ OLARAK UYUM İÇİNDE ÇALIŞMAMIZDAN RAHATSIZLAR!''

AK PARTİ OLARAK UYUM İÇİNDE ÇALIŞMAMIZDAN RAHATSIZLAR!

ALİ BEKTAŞ’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR ''AK PARTİ OLARAK UYUM İÇİNDE ÇALIŞMAMIZDAN RAHATSIZLAR!''

Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, AK Parti teşkilatının yaptığı basın açıklamasında konuştu. Kira indirimi konusunda açıklama yaparak, Kozlu’da çalışmaların devam ettiğini ve Ak Parti teşkilatı ile tüm İl genelinde uyumlu çalışmaların devam ettiğini belirtti. Bektaş, sosyal medya da yer alan asılsız haberlere sitem ederek şunları söyledi;

2022’DE TÜM ŞEHİR DOĞALGAZ’A KAVUŞACAK
Kozlu’da kurumsal olarak yapılan işlemlerde kaymakamlıktan belediyeye takip ediliyor. Dere ıslahı olsun kavşak çalışmaları olsun vatandaşın istediği yapılıyor. Doğal gaz çalışmaları sonrası yolların betonlama ve asfalt işleri hızla yapılıyor.Ardından kaldırım ve mazgallar yerine konuyor çalışmalarımız gayret ve özveri ile devam ediyor.Tabi ki her belediyede olduğu gibi ekonomik sıkıntılar var. 2022 sonunda tüm şehir doğalgaza ulaşacak. Vatandaş huzur içinde evine gidecek. Kurumumuza güveniyorlar. İlk belediye başkanı  1999 yılında seçildim.İlk kez bu kadar uyumlu teşkilat çalışmaları yapılıyor.Disiplinliyiz. Tüm soru işaretleri yapılacak. Biz bu kadar uyum yakaladık. Ak Parti olarak Belediye Başkanları ve Milletvekilleri olarak hem çok uyumlu hemde çok çalışkanız. 

       DEVLET İNDİRİM YAPIN DİYOR
Bir tek komşusu olmayan, Otelde kalan bir il başkanı savcılığa suç duyurusunda bulundu. 600 Bin nüfusta bir kişiyi tanımıyorsun gelmişsin suç duyurusunda bulunmuşsun. Bana sorsanız haber odur. 6 Sene burada Valilik yapmış bir adam yıllarca otelde kalıyor. Haber budur, sen kimsin, nesin bir tane komşun yok burda. Onu kimse haber yapmıyor, adam haberle ilgili suç duyurusunda bulunuyor bu haber oluyor.  Bu bulunduğumuz yerle ilgili bakın arkadaşlar bu genelgeler hepsi kurumların, belediyelerin ekonomisi azalmış şeylere indirim yapılmasıyla ilgili. Devlet diyorki, bunlara indirim yapın. Hayatında kimseye bir ekmek vermeyen adam tutuyor eleştiri yapıyor.
Suç duyurusunda bulunuyor haber yapılıyor. Evet bu bulunduğumuz yerle ilgili kira gelirleri ile ilgili kurumların pandemide ekonomide zarara uğrayanlara devlet diyor ki bunları ayakta tutun. Hayatında kimseye bir ekmek vermeyen bir adam tutuyor eleştiri yapıyor. Burada kaç kişi çalışıyor? 22 kişi. Varsayalım ki ben buranın kirasını 3 kat çıkarttım adam da dedi ki ben bu 22 kişiden 5 kişiyi işten çıkarttım. Düşünün veya bir kurum kapandı. Zonguldak’a kurumsal firmaların gelmesi için uğraşmıyor muyuz? Hatta bütün şehirler destek veriyorlar gelsinler diye.  Eksik yaparsak özür de dileriz. Yapılan haberlerden de ders alıyoruz.Çok küçük işleri çok büyütürseniz büyük işleri kaçırırsınız.