Asayiş
Giriş Tarihi : 30-09-2020 10:04   Güncelleme : 30-09-2020 10:04

Saldırıya uğrayan doktorun durumu ciddi

Saldırıya uğrayan doktorun durumu ciddi

Saldırıya uğrayan doktorun durumu ciddi

Sahilde arkadaşlarıyla otururken saldırıya uğrayan doktorun durumu ciddiyetini koruyor.Kozlu eski İYİ parti ilçe başkanı muazzez çeliğin oğlu olan genç doktor Çağatay Çelik'in annesi oğluna saldıran kişiler için şunları söyledi.

Artık yaşam biçimimiz böyle olacak galiba!!
ORMAN KANUNU....
  Çağatay hastanedeki  görevini bitirdikten sonra tek tutkusu olan gitarını ve 2 arkadaşını yanına alıp sahilde oturmak istiyorlar. Yanlarina gelen aynı yaş kuşağındaki 3 gençten biri 'a ya da b şarkısını çal' diyor emrivaki bir şekilde; Çağatay kırmıyor tabiki çalarım diyor. Ardından bir diğeri sigara ver diyor, Çağatay "sigaram yok zaten birazdan kalkacağız"diyor. Bunun üzerine saldırıya geçiyorlar. Yerde oturur vaziyette olan Çağatay daha olayı anlamadan arka arkaya yüz ve çene bölgesine darbeler alıyor. 3 gençten ikisi boksörmüş, Çağatay  ayağa kalkıp onlarla konuşmaya çalışıyor yapmayın diye...Ama karşısında insan kisvesine bürünmüş 3 cani olduğunu bilmiyor. Konuşarak mesele neyse halledelim derdinde...Çağatay ın arkadaslari da darbelere maruz kalıyor lakin;  şanstır ki kaçmayı başarıyorlar...Velhasılı tanıyanlar bilir Çağatay' ın ne kadar efendi, ne kadar olgun ve medeni olduğunu...Çoçuğum bu gün ameliyat oldu, çenesinde tamiri zor kırıkları olduğu için...konuşması yarı anlaşılır halde, morali mi? Siz tahmin edin "ben bunu haketmedim" diye sayıklıyor, hemen yanındaki peçeteye yazıyor. Kırılan çenesi değerli hocalarımız #Dr.Öğr üyesi Burçin Acuner hanım ve Prof. Dr. Eksal Kargı beyin gayreti ve emeğiyle inşallah iyileşecek...Kırılan onuru ve gururunu bilemiyorum.
  Siz eyyy 3 insan müsveddesi! sizin yolunuz yolumuz değil, siz orman kanunu der, hiç tanımadığınız insanlara herhangi bir sebep bulup saldırırsınız....
  Biz inatla ve inançla; adalet ve kanunun gücü der o yolda ilerleriz...
 * 24 saattir gözüme girmeyen uykulu halimle yazdım bu satırları.Duyanlar duymayanlara haber etsin...Toplumun yüzkaraları, birilerini hırpalayıp bunu bir marifet sanıp storylerinde paylaşan embesiller, SİZİ ASLA AFFETMEYECEĞIM!!!!!!  Dedi.