GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-01-2020 20:52   Güncelleme : 31-01-2020 21:08

ENDER ADIBAŞ ADAYLIĞINI AÇIKLADI

ENDER ADIBAŞ ADAYLIĞINI AÇIKLADI

İYİ Parti Zonguldak Kozlu ilçesinde kongre tarihine sayılı günler kala Mevcut İYİ Parti Kozlu İlçe Başkanı Ender Adıbaş, adaylığını açıkladı.Adıbaş yaptığı açıklamada şunları söyledi: 

''İyi Parti Kozlu İlçe Başkanlığının Değerli Üyeleri Ve Değerli KOZLU Halkı Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik, siyasal ve yönetimsel sıkıntılar maalesef hepimizin hayatını etkilemektedir.
Toplu ölümler, kadın cinayetleri,çocuk istismarları ve bunun gibi toplumu derinden yaralayan olaylar son zamanlarda maalesef oldukça artmış bulunmaktadır.
Memleketimizde oluşan sorunlara bir çare bulmak, sorumluluk almak, örgütlenmek ve örgütlenen bir toplum olmak kaçınılmaz bir gerekliliktir.
Bu sebeple 26.06.2019 tarihinde atanarak onurlu ,şerefli ve çok severek yorgunluk demeden , pes etmeden çalıştığım İlçe Başkanlığına ,Kozludan bu defa sizlerin destegiyle aday olmuş bulunmaktayım.
Kapımızı çalan (PKK yada fetöcu dışında )herkese destek vereceğimize ,Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerinden ayrılmayacağımıza,Genel Başkanımız Sayın Meral Akşenerin ve İyi partimizin yolundan ilerleyeceğimize tüm kamuoyunun önünde söz veriyoruz.
Medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer diyerek çıktığımız bu yolda bende İYİ Partinin neferi olduğumu birkez daha gururla söylüyor,Vatan toprağının kutsal emanetlerin bizlere emanet olduğunu ve sonuna kadar sahip çıkacağımızı bilmenizi istiyoruz.
Bu sebeplerden ötürü 15.02.2020 de Kozlu Midilli Restaurant da saat=11:00 ‘ da Başlayıp Akşam saat=17:00 da bitecek olan İYİ Parti Kozlu İlce Başkanlığı icin yapılacak olan kongrede desteklerinizi bekliyoruz''