GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-01-2020 09:54   Güncelleme : 28-01-2020 09:54

Zonguldak-Bartın zirvesi 

Zonguldak-Bartın zirvesi 

Zonguldak-Bartın zirvesi 

Zonguldak'ta önemli bir  toplantı 
gerçekleştirdi
Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ve Bartın İl Özel İdare Genel Sekreteri İbrahim Kayış, Zonguldak İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli ve İl Özel İdare Genel sekreteri Recep Demirtaş'ı ziyaret etti. Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada yapılan ziyarette her iki ili de çok yakından ilgilendiren havaalanının gündeme geldiği belirtilerek şöyle ifade edildi:
Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Bartın İl Özel İdare Genel Sekreteri İbrahim Kayış İl Genel Meclis Başkanlığımızı ziyarette bulundular. Ziyarette Zonguldak İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Demirtaş'ta hazır bulundu.
Yapılan dörtlü görüşmede özellikle bölgemiz için önemli olan Zonguldak Havaalanı ile ilgili konular görüşüldü. 
Ayrıca Bölgemizin diğer konuları ile ilgili istişarelerde bulunuldu.
Zonguldak Havaalanı ile ilgili hassasiyetlerinden dolayı Başta Bartın Valimiz Sinan Güner, Bartın Milletvekilimiz Yılmaz Tunç, İl Genel Meclisi Başkanımız Kenan Dursun, İl Özel İdare Genel Sekreteri İbrahim Kayış'a teşekkür ederiz.
Havaalanı ile ilgili problemlerin çözümü noktasında Zonguldak Valimiz Erdoğan Bektaş, İl Başkanımız Zeki Tosun, Zonguldak Milletvekillerimiz Polat Türkmen, Hamdi Uçar, Ahmet Çolakoğlu'nunda gayretleri ile inşallah en kısa zamanda çözüme ulaşacaktır.