GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-01-2020 09:53   Güncelleme : 28-01-2020 09:53

Kıransoy'dan sert sözler

Kıransoy'dan sert sözler

Kıransoy'dan sert sözler

Görevden alınmasının da İl Başkanı Varol Demirköse'ye bağlı olduğunu belirten Niyazi Kıransoy yaptığı açıklamada şunları söyledi:

VAROL DEMİRKÖSE, İL BAŞKANLIĞINDA 
BENİMLE YARIŞAMAYACAĞINI BİLİYORDU
"Genel Merkezimiz tarafından bugün itibari ile görevden alındım. İl Başkanı tarafından tarafıma tebliğ edilmiştir. 'Merkez yürütmenin yetkisine binanen görevden alındı' yazıyor tebliğde bir sebep ise belirtilmemiş görevden alınmak için benim bildiğim bir sebep yok.
15 Ocak 2015 tarihinde  seçilerek Merkez İlçe Başkanı oldum. 24 Haziran 2018'e kadar benimle ilgili herhangi bir sorun yoktu.Yani bu tarih genel seçim tarihidir. İl Başkanımızın istifa edip Milletvekili Adayı olmasıyla benimle ilgili genel merkeze ciddi şikayetler yapılmıştır ve bu şikayetlerin sonucunda görevden alındığımı düşünüyorum. Bu şikayetler de kongre sürecinde İl Başkanı Adayı olmam ile alakalıdır. Arkadaşlar başardıklarını düşünüyorlar görevden alınma beni engelleyecek bir fill değildir.
Milliyetçi Hareket Partisi benim yuvamdır. Çünkü bugüne kadar ülkücü çizgide yaşamış bir kişiyim. Ülkücülük benim yaşam tarzımdır. Bunu her zaman söylüyorum ve bununla da iftihar ediyorum. Siyasette bu tür şeyler olabilir bunların normal karşılıyorum.  Genel Merkezimiz böyle bir tasarrufta bulunmuştur. Böyle bir karalama kampanyası başlatmıştır. Belli ki genel merkezimizde buna itibar etmiştir. "dedi.