GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-01-2020 15:14   Güncelleme : 09-01-2020 15:14

KOZLU'DA DUYGULANDIRAN AÇILIŞ

KOZLU'DA DUYGULANDIRAN AÇILIŞ

KOZLU'DA DUYGULANDIRAN AÇILIŞ

Zonguldak Çalışma ve İşkur İl Müdürü Gönül Demirsu'nun 1998 yılında vefat eden merhum kızı Özlem Demirsu adına Kozlu Anaokulu'nda oyun salonu açıldı.Açılışa Vali Yardımcısı ve Kozlu Kaymakamı Hüseyin Ergi, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Harun Akgül,  İşkur İl Müdürü Gönül Demirsu, ilçe protokol ve davetli topluluğu katıldı.
Açılışta duygulu anlar yaşandı
Tören merhum  Özlem Demirsu adına saygı duruşunda bulunulmasıyla başladı. Törende duygusal bir konuşma yapan Çalışma Ve İşkur İl Müdürü Gönül Demirsu, ''Bugün benim için  çok zor ve beni bu günümde yalnız bırakmamanız mutluluk verici. Biraz zor konuşacağım. Hem çok duygulandım hem de çok mutlu oldum. Buraya geldiğiniz için beni bu günümde yalnız bırakmadığınız için başta Sayın Kaymakam Belediye Başkanı ve siz değerli dostlarıma çok tekrar teşekkür ediyorum.''  İfadesini kullandı.
Ardından Kaymakam Hüseyin Ergi açılış da yaptığı konuşmada Merhum Özlem Demirsu'yu rahmet ve minnetle andıklarını belirterek açılışında emeği geçenleri kutladığını ifade etti.Açılış kurdelesinin kesilmesinin sonra oyun salonunda gezildi.Minik çocuklar oyun salonu çok sevdiklerini ifade ettiler.Törende Kaymakam Hüseyin İşkur İl Müdürü Gönül Demirsu'ya plaket takdim etti.